Staňte sa našimi

fanúšikmi:

Mapa reštaurácie

mapa

Reštaurácia

Originálna reštaurácia HUSACINA U GALIKA v Slovenskom Grobe je známa v širokom okolí, ale aj ďaleko za hranicami krajiny. Už vyše 15 rokov sa pýšime vysokým kreditom, ktorý sme si vybudovali vďaka stabilnému jedálnemu a nápojovým lístku a jedinečnej atmosfére.

"Nie sme klasickou reštauráciou, akých sú desiatky. Zameriavame sa na prípravu a podávanie pečených husí, kačíc, lokší a husacích pečienok. Používame vlastné, rokmi overené receptúry vychádzajúce z tradície. Jedlá pripravuje stabilný tím kuchárov tradičnou metódou, v hlinených pekáčoch."

V súčasnosti ponúkame svojim hosťom okrem hlavnej miestnosti pre 60 ľudí aj ďalšie priestory pre 40, 20, 14 a 10 ľudí, ktoré sú vhodné pre menšie rodinné posedenia a oslavy, pracovné stretnutia, či rokovania v súkromí.

Disponujeme v jedálnom lístku aj rozšírenou ponukou jedál.

"Pripravujeme aj rozmanité špeciality slovenskej kuchyne ako sú pečené prasiatko, kotlíkový guláš, zabíjačkové špeciality, živánska, ryby, kurčatá na rošte a poľovnícke špeciality. Samozrejmosťou je aj ponuka kvalitných vín, nezabúdame ani na ponuku jedál pre vegetariánov, ktorí si zaiste u nás tiež vyberú."

Pridanou hodnotou pre zákazníkov našej reštaurácie je v letných mesiacoch záhradné posedenie.

Naša reštaurácia pracuje dlhodobo s overenými dodávateľmi, ktorí dokážu pre kuchárov zabezpečiť tie najkvalitnejšie produkty.

Pôsobíme často aj v externom prostredí vo forme ambulantného a stánkového predaja pri rôznych príležitostiach ako sú jarmoky a výstavy. Medzi aktivity nášho podniku patrí aj dovoz jedál  na rôzne párty a oslavy alebo priamo k Vám domov.

Súčasťou reštaurácie je aj možnosť ubytovania sa v dvoch dvojposteľových a jednej štvorposteľovej izbe.

Hoci je HUSACINA U GALIKA otvorená každý deň, odporúčame hosťom vopred si telefonicky overiť obsadenosť.

Otváracie hodiny

Pondelok: Otvorené len na objednávku

Utorok - Piatok: 12:00 - 22:00

Sobota: 12:00 - 23:00

Nedeľa: 12:00 - 21:00